shop LinkedIn

Obsluha CNC strojů (ohraňovací lis TRUMPF, kombi stroj TRUMPF 600 a laser TRUMPF 5030)

Náplň práce:

  • zpracování plechů
  • tvorba programů

Požadujeme:

  • zodpovědnost, pečlivost a samostatnost, manuální zručnost
  • aktivní přístup k práci, flexibilitu
  • vzdělání v tech. oboru, praxi na zařízeních podobného typu
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci ve 3-směnném provozu ve stabilní a úspěšné firmě
  • odpovídající platové ohodnocení + prémie až 40%
  • nástup možný ihned
  • po zapracování možnost smlouvy na dobu neurčitou
  • příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, 2x ročně benefity ve formě Sodexo flexi pasů

Výhodou:

  • praxe na strojích TRUMPF

Hrubá měsíční mzda:

  • Obsluha kombi stroje TRUMPF 600 a laseru TRUMPF 5030: 20 000 Kč – 33 000 Kč
  • Obsluha ohraňovacího lisu TRUMPF: 20 000Kč - 25 000Kč

Kontakt: Velký Roman, velky (zavináč) uniscool.cz
nebo Zaremba Kamil Mob: 733 606 301, zaremba (zavináč) gtb.cz

dotace