Georgia III Ice Cream

GEORGIA III ICE CREAM rozšiřuje stávající nabídku typové řady obslužných vitrín GEORGIA III o verzi mrazicí -16/-20°C pro prodej zmrzliny. Do výstavního prostoru mrazicí vitríny je zabudována speciální nerezová izolovaná vestavba s vaničkami na zmrzlinu. Čelní a boční skla jsou dvojitá, termoizolační, kalená.

Vitrína se vyrábí se zabudovaným agregátem. Mražení je zajištěno nuceným oběhem vzduchu s automatickým odtáváním výparníku horkými párami a následným odpařením kondenzátu ze záchytné vaničky. Provoz vitríny řídí elektronická jednotka EVCO.

Pro zvýraznění nabízeného sortimentu zboží je vitrína vybavena v horní části zářivkovým osvětlením a ze strany obsluhy roletou uzavírající mrazicí (výdejní) prostor. Po ukončení výdeje zmrzliny obsluha stáhnutím rolety do spodní polohy uzavře mrazicí prostor.
Tato vitrína neslouží k uchovávání zmrzliny. Po ukončení prodeje je nutno vaničky se zmrzlinou z vitríny vyjmout, vitrínu vypnout a po rozmrazení vyčistit. Zařízení není určeno pro trvalý provoz.

Specifikace

   Model 1000 
 Rozměry (mm)   1000 x 750 x 1340 
 Počet vaniček na zmrzlinu (ks)   7 
 Rozměry vaniček na zmrzlinu (mm)   360 x 165 x 120 
 Objem vaniček (l)   5 
 Teplotní rozsah (°C) *  -16 / -20 
 Chladivo   R 448 
 Elekrické napětí (V/Hz)   230 / 50 
 Elektrický příkon (W)   870 
 Příkon při odtávání (W)  2100 
 Váha (kg)   169 

* při provozní okolní teplotě 25°C/60%RH

Barevné varianty

gold
gray
inox
 
Na přání jsme schopni nalakovat produkt jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL.