Kentucky ICE Cream

Tento model je výsledkem skloubení zajímavého designu a funkčnosti. Díky originálnímu řešení - vložením nerezové vestavby s vaničkami na zmrzlinu - tato vitrína rozšiřuje stávající nabídku typové řady pultových vitrín KENTUCKY o verzi mrazicí -14/-16°C pro prodej zmrzliny.

Vitrína je celá z nerezové oceli 18/10 se zabudovaným agregátem. Mražení je zajištěno nuceným oběhem vzduchu s automatickým odtáváním výparníku horkými párami a následným odpařením kondenzátu ze záchytné vaničky. Provoz vitríny řídí elektronická jednotka EVCO.

Pro zvýraznění nabízeného sortimentu zboží je vitrína vybavena v horní části vybavena zářivkovým osvětlením a prosvětleným čelním reklamním panelem – Ice Cream. Mezi přednosti této vitríny patří také ofoukávání předního a bočních skel teplým vzduchem od kondenzační jednotky motorkompresoru pomocí otvorů podél skel. Díky tomuto technickému řešení se výrazně zmírní rosení skel vitríny i při záporných teplotách ve výstavním prostoru.

Tato vitrína neslouží k uchovávání zmrzliny. Po ukončení prodeje je nutno vaničky se zmrzlinou z vitríny vyjmout, vitrínu vypnout a po rozmrazení vyčistit. Zařízení není určeno pro trvalý provoz.

Specifikace

 Rozměry (mm)  750 x 775 x 585 
 Počet vaniček na zmrzlinu (ks)  4 
 Rozměry vaničky na zmrzlinu (mm)  360 x 165 x 120 
 Objem vaničky (l)  5 
 Teplotní rozsah (°C) *  -14 / -16 
 Chladivo  R 290
 Elekrické napětí (V/Hz)  230 / 50 
 Elektrický příkon (W)  471 
 Váha (kg)  80 

 * při provozní okolní teplotě 25°C/60%RH

Barevné varianty

inox
 
Na přání jsme schopni nalakovat produkt jakoukoliv barvou ze vzorníku RAL.