O nás

EU

Společnost UNIS COOL, s.r.o. zahájila projekt pod registračním číslem CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0012833 pod názvem projektu Vzdělávání zaměstnanců společnosti UNIS COOL, s.r.o. – díky tomuto projektu bude zvyšovat své znalosti 46 vybraných zaměstnanců společnosti ve vybraných kurzech, které projekt nabízí. Projekt je financován Evropskou Unií přes Operační program Zaměstnanost.

Společnost UNIS COOL, s.r.o. působí na trhu chladicího a gastronomického zařízení od roku 1990. Naše společnost patří k světovým výrobcům s nejširší nabídkou cca 150 typů chladicích, teplých a neutrálních, obslužných i samo­obslužných vitrín v různých velikostech a modifikacích. Tyto vitríny jsou určeny pro cukrárny, pekárny, restaurace, fast foody, závodní jídelny, nemocnice a mnoho dalších míst.

Dále vyrábíme elektrické stoličky, nerezový nábytek a bezdotyková umývadla...

###

Naše mise

Všechny naše výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou a zkoušejí se na nejmodernějším testovacím zařízení GALILEO. Při výrobě bereme také ohled na naše životní prostředí, zařízení proto vypěňujeme pouze polyurethanem bez CFC s hustotou 33 kg/m3.

ECO

Export

Naše produkce je z 80% určena pro export do celého světa, 20% zůstává pro tuzemský trh.

 

Veletrhy

Pravidelně se účastníme zahraničních i tuzemských veletrhů

HOST Milano / FOOD AND HOTEL ASIA Singapore
HOGATEC Dusseldorf / HOSTELCO Barcelona
EUROSHOP Dusseldorf / RESTORAN EXPO Kyjev
HORECA Krakow / IBA Mnichov / PIR Moskva
SIRHA Lyon / MARGO Kyjev
GULFOOD Dubai / INTECO Brno

Veletrhy