Georgia III Combi/Split

Tento model dává zákazníkům unikátní možnost využití dvou oddělených chlazených prostorů v jedné vitríně. Můžete tak vystavovat zboží, které nesmí být vystavováno společně v jednom chladícím prostoru. Tyto modely jsou konstrukčně řešeny stejně jako Georgia III vitríny, rozdíly spočívají v:

  • COMBI: 2 oddělené chladící prostory v kombinaci obslužné a samoobslužné části, pouze modul 1500 mm.
  • SPLIT: 2 oddělené chladící prostory v jedné vitríně, oba obslužné, pouze modul 1500 mm.

Chlazení v obslužné a samoobslužné části vitríny pracuje nezávisle na sobě (dvě řídicí jednotky umožňují nastavení různých teplot).

Obslužná část slouží k prezentaci a prodeji cukrářských výrobků, samoobslužná pak k prodeji např. nápojů, balených sendvičů, baget, atd.

Zákazník má přístup do samoobslužné části vitríny přes otvor v čelním oblém skle. Všechny police včetně spodní výstavní desky jsou chlazené a pod každou skleněnou policí je umístěná zářivka, jejíž světlo ještě zvyšuje atraktivitu vystavovaného zboží.

Skleněné části (vyjma polic) jsou vyrobeny z termo-izolačního dvojitého skla. Zadní posuvná dvířka umožňují snadný přístup obsluhy do vitríny, výklopné oblé čelní sklo jeho snadnou údržbu. Provoz vitríny je řízen elektronicky včetně automatického odtávání. Dokonalé vychlazení výstavního prostoru je zajištěno nuceným oběhem vzduchu. Model je vybaven nastavitelnýma nohama nebo kolečky.

COMBI  SPLIT 
Rozměry (mm)  1500x750x1320  1500x750x1320
Charakteristika  2 oddělené chladící prostory

1x obslužný, 1x samoobslužný

 2 oddělené chadící prostory

2x obslužný

Teplotní rozsah (°C)*  +4 / +8  +4 / +8
Elektrické napětí (V/Hz)  230 / 50  230 / 50
Elektrický příkon (W)  1340  1340
Váha (kg)  286  293

* při okolní provozní teplotě +25°C a vlhkosti 60% RH

Barevné provedení

GOLD

GRAY

INOX