Ohio II

Pultová chladicí vitrína OHIO II se zabudovaným agregátem je určena pro prezentaci a prodej chlazených potravinářských výrobků. Z důvodu snížení tepelných ztrát vitríny a omezení rosení čelního a bočního skla je u varianty OHIO II použito pro čelní a boční sklo dvojité izolační řešení skla. Zdvojením skel se podstatně snížila i spotřeba elektrické energie motorkompresoru, doba jeho běhu a tím se prodloužila jeho životnost.

Veškerá skla jsou kalená. Vitrína je vyrobena z potravinářské nerezové oceli. Provoz řídí elektronická jednotka v rozmezí teplot +2/+12°C. Chlazení je STATICKÉ (výparník je umístěn v horní části vitríny), odtávání výparníku je automatické s následným odpařením kondenzátu ze záchytné vaničky.

Vitrínu je možné objednat s agregátem na pravé straně, nebo s agregátem vlevo (při pohledu ze strany obsluhy). Výstavní prostor vitríny je vybaven dvěmi policemi, které jsou pro lepší zvýraznění vystavovaných produktů nasvětleny zářivkou. Přístup ke chlazenému zboží je ze strany obsluhy pomocí skleněných posuvných dvířek. U samoobslužného provedení (FLIP-FLOP) je přístup ke zboží z čelní strany přes odklápěcí plexi-dvířka a nebo pomocí skleněných posuvných dvířek (dle volby tzv. předního KITu).

OHIO II
Rozměry (mm) 1210x630x635
Počet polic 2ks + výstavní dno
Teplotní rozsah (°C)* +2 / +12
Chladivo R455/R290
Elektrické napětí (V/Hz) 230 / 50
Elektrický příkon (W) 250
Váha (kg) 70

* při okolní provozní teplotě +25°C a vlhkosti 60% RH

Barevné provedení

INOX