Kentucky

Tento model je výsledkem skloubení zajímavého designu a funkčnosti. Díky originálnímu řešení - vložením nerezové vestavby s vaničkami na zmrzlinu - tato vitrína rozšiřuje stávající nabídku typové řady pultových vitrín KENTUCKY o verzi mrazicí -14/-16°C pro prodej zmrzliny.

Vitrína je celá z nerezové oceli 18/10 se zabudovaným agregátem. Mražení je zajištěno nuceným oběhem vzduchu s automatickým odtáváním výparníku horkými párami a následným odpařením kondenzátu ze záchytné vaničky. Provoz vitríny řídí elektronická jednotka EVCO.

Pro zvýraznění nabízeného sortimentu zboží je vitrína vybavena v horní části vybavena zářivkovým osvětlením a prosvětleným čelním reklamním panelem – Ice Cream. Mezi přednosti této vitríny patří také ofoukávání předního a bočních skel teplým vzduchem od kondenzační jednotky motorkompresoru pomocí otvorů podél skel. Díky tomuto technickému řešení se výrazně zmírní rosení skel vitríny i při záporných teplotách ve výstavním prostoru.

Tato vitrína neslouží k uchovávání zmrzliny. Po ukončení prodeje je nutno vaničky se zmrzlinou z vitríny vyjmout, vitrínu vypnout a po rozmrazení vyčistit. Zařízení není určeno pro trvalý provoz.

Specifikace

Rozměry (mm) 750 x 775 x 585 
Počet vaniček na zmrzlinu (ks)
Rozměry vaničky na zmrzlinu (mm) 360 x 165 x 120 
Objem vaničky (l)
Teplotní rozsah (°C) * -14 / -16 
Chladivo R 290 
Elekrické napětí (V/Hz) 230 / 50 
Elektrický příkon (W)
* při provozní okolní teplotě 25°C/60%RH

Barevné varianty

inox